Porady dla księgowych

d. Okazuje się więc, że na wielu polach można faktycznie dokonać pozytywnych zmian. A w księgowości? Ta działka bardzo często jest zmorą dla przedsiębiorców, bowiem to tam powstaje często zamieszanie i to tam nigdy nie kończy się

Porady dla księgowych

Twoje nowe biuro rachunkowe

Jeżeli prowadzimy swoją firmę, to na pewno nieraz zastanawialiśmy się nad tym, co zrobić, aby obciąć koszty jej utrzymania i zmaksymalizować dochód. Okazuje się więc, że na wielu polach można faktycznie dokonać pozytywnych zmian. A w księgowości? Ta działka bardzo często jest zmorą dla przedsiębiorców, bowiem to tam powstaje często zamieszanie i to tam nigdy nie kończy się lista papierów do przejrzenia? Jeżeli nie jesteśmy więc zadowoleni z pracy naszego działu księgowości, to go usuńmy i przenieśmy całą tę biurokrację do biura rachunkowego, w którym profesjonalnie naszą księgowością zajmą się osoby znające się na rzeczy. W ten sposób zaoszczędzimy wiele pieniędzy, nerwów i czasu, a dodatkowo nie będziemy musieli wynajmować powierzchni pod dział księgowy. Jak widać ? same plusy.


Po co korzystać z usług biura rachunkowego?

Nasza firma jest w naszych rękach, dlatego też jeżeli cokolwiek źle w niej działa, to jak najszybciej powinniśmy to zmienić. Nie czekajmy na to, aż będzie gorzej. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z tego, jak funkcjonuje dział naszej księgowości, to przenieśmy go? Jak? Otóż wiele biur rachunkowych chętnie przejmuje prowadzenie spraw księgowych i w szybki oraz rzetelny sposób wywiązuje się z powierzonej pracy. Okazuje się, że przedsiębiorcy, którzy nie muszą opłacać powierzchni na wynajem pod dział księgowy, są bardziej zadowoleni z życia, więcej oszczędzają pieniędzy i nie narzekają na wiecznie niezałatwione kwestie finansowe i nie tylko te. Dołączmy do tegoż grona szczęśliwców i przestańmy narzekać na działanie spraw księgowych w naszej firmie.


Ceny_transferowe Ceny transferowe w polskim prawie podatkowym, encyklopedyczna definicja

W przypadku, gdy podatnik nie dostarczy dokumentacji w przeciągu 7 dni od daty zażądania jej przez organ podatkowy, w przypadku oszacowania dochodu przez organy podatkowe nadwyżka dochodu oszacowanego nad wykazanym podlega opodatkowaniu stawką sankcyjną w wysokości 50%.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ceny_transferowe