Mobilne ogrzewanie

formy systemów płaszczyznowych. Nie wprowadza wody pod tynk, pomimo iż należy do rodziny układów wodnych. Zastosowana technologia wymiany ciepła na poziomie wodno?gazowym wykorzystuje w najwyższym stopniu zdolności dyfuzyjne stan

Mobilne ogrzewanie

Zapobiega powstawaniu skurczy w tynku wywołanych

Grzejnik podtynkowy jest konstrukcyjnym rozwiązaniem usprawniającym realizację idei ogrzewania ściennego, czyli najlepszej formy systemów płaszczyznowych. Nie wprowadza wody pod tynk, pomimo iż należy do rodziny układów wodnych. Zastosowana technologia wymiany ciepła na poziomie wodno?gazowym wykorzystuje w najwyższym stopniu zdolności dyfuzyjne stanu gazowego, zdolność akumulacji ciepła ciał stałych i łatwości transportu energii cieplnej w układzie poziomym za pomocą wody. Dzięki odseparowanemu układowi wodnemu od części grzewczej eliminuje wszystkie dotychczasowe wady rozwiązań ściennych, szczególnie w zakresie bezpieczeństwa (system dry-wall) i szybkości montażu. Zapobiega powstawaniu skurczy w tynku wywołanych podniesioną temperaturą, a z uwagi na swą unikalną cienką konstrukcję (8,5 mm) i ażurową budowę stanowi naturalne wzmocnienie dla tynku.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Centralne_ogrzewanie


Reklamowanie usług elektrycznych

Zazwyczaj elektrycy nie posiadają na tyle dużych dochodów, aby zlecać tworzenie profesjonalnych spotów reklamowych. Jest to także niepotrzebne, ponieważ najczęściej usługi elektryczne są świadczone na terenie miasta lub innego konkretnego obszaru. Wielu elektryków korzysta jednak z różnego rodzaju możliwości reklamy. Obecnie, oprócz umieszczania odpowiednich nadruków na samochodach, którymi poruszają się elektrycy, jest także popularna możliwość darmowego reklamowania swoich usług poprzez utworzenie strony internetowej traktującej o działalności elektrycznej. Wtedy osoby poszukujące porad w tym zakresie natrafiwszy na taką stronę chętnie skorzystają z usług konkretnego elektryka.


Wynalazcą był Franz San Galli (urodzony

Powszechnie uważa się, że centralne ogrzewanie wynaleźli starożytni Rzymianie (hypocaustum). Jednak z dochodzenia przeprowadzonego przez elektrociepłownię z Samary (południowo-zachodnia Rosja) wynika, że pierwszy grzejnik został zamontowany w roku 1855 w Sankt Petersburgu. Wynalazcą był Franz San Galli (urodzony w Prusach, w Kamieniu Pomorskim (Kammin), lecz mieszkający w Rosji Niemiec pochodzący z rodziny o włoskich korzeniach). Swój wynalazek nazwał "gorącą skrzynką" i opatentował w Niemczech i USA.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzejnik